Přáníčko nebo obrázek

Zkuste si vyrobit originální přáníčko-obrázek pro své blízké za použití fotek... A jak na to? My vám to ukážeme...

Moje dcera nyní slaví své 4. narozeniny. A to mě inspirovalo k vyrobení přáníčka ve formě obrázku s použitím jejích fotek. Vybrala jsem čtvercový motiv, jelikož jsem použila z každého jejího roku jednu fotografii...

  • Navrstvila jsem dva druhy papírů. Vrchní z nich, ten bílý, jsem ozdobila ručním doodlingem. Černé gelové pero je můj nepostradatelný pomocník. Jestli si nejste jistí, že se vámi nadoodlingovaný motiv bude na projekt hodit, namalujte si to na kousek a zkuste přiložit...

   

  • Prostředek jsem ozdobila tylovou stužkou. Stužku vždy zkuste schovat pod jednu z vrstev (z druhé strany ji přilepte oboustrannou páskou). Takže nejprve jsem připevnila stužku a poté nalepila vrstvy papírů na sebe. 

   

   

  • Nyní jsem si k ruce vzala rámeček s fotkou, který mám doma a obkreslila jsem si na tvrdý karton zadní nožku... Zadní nožka by měla odpovídat cca velikosti vašeho přáníčka, aby dobře stála. Nožku je potřeba v horní části narýhovat a lehce ohnout. Pozor u kartonků - mohou se třepit.

   

  • Nožku jsem si také zarovnala s linií mého přání. Nakonec jsem ji ještě polepila washi páskou, aby mi pěkně ladila k růžovému přáníčku. Nožku je potřeba důkladně přilepit, nejlépe oboustrannou páskou

   

  • Z druhé strany jsem vyrobila ještě kapsičku s kartičkou, na kterou jsem jí napsala svůj osobní text. 

Přáníčko / obrázek nám ozdobil také narozeninový stůl během oslavy. Nechala jsem prarodiče a všechny přítomné, aby jí na druhou stranu napsali nějaké osobní přání...

Uvidíte, že obdarovaní (i ta naše dítka) to ocení a budou mít krásnou památku!!!

Krásné jarní tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook