Přáníčko nebo obrázek

Zkuste si vyrobit originální přáníčko-obrázek pro své blízké za použití fotek... A jak na to? My vám to ukážeme...

Moje dcera nyní slaví své 4. narozeniny. A to mě inspirovalo k vyrobení přáníčka ve formě obrázku s použitím jejích fotek. Vybrala jsem čtvercový motiv, jelikož jsem použila z každého jejího roku jednu fotografii...

  • Navrstvila jsem dva druhy papírů. Vrchní z nich, ten bílý, jsem ozdobila ručním doodlingem. Černé gelové pero je můj nepostradatelný pomocník. Jestli si nejste jistí, že se vámi nadoodlingovaný motiv bude na projekt hodit, namalujte si to na kousek a zkuste přiložit...

   

  • Prostředek jsem ozdobila tylovou stužkou. Stužku vždy zkuste schovat pod jednu z vrstev (z druhé strany ji přilepte oboustrannou páskou). Takže nejprve jsem připevnila stužku a poté nalepila vrstvy papírů na sebe. 

   

   

  • Nyní jsem si k ruce vzala rámeček s fotkou, který mám doma a obkreslila jsem si na tvrdý karton zadní nožku... Zadní nožka by měla odpovídat cca velikosti vašeho přáníčka, aby dobře stála. Nožku je potřeba v horní části narýhovat a lehce ohnout. Pozor u kartonků - mohou se třepit.

   

  • Nožku jsem si také zarovnala s linií mého přání. Nakonec jsem ji ještě polepila washi páskou, aby mi pěkně ladila k růžovému přáníčku. Nožku je potřeba důkladně přilepit, nejlépe oboustrannou páskou

   

  • Z druhé strany jsem vyrobila ještě kapsičku s kartičkou, na kterou jsem jí napsala svůj osobní text. 

Přáníčko / obrázek nám ozdobil také narozeninový stůl během oslavy. Nechala jsem prarodiče a všechny přítomné, aby jí na druhou stranu napsali nějaké osobní přání...

Uvidíte, že obdarovaní (i ta naše dítka) to ocení a budou mít krásnou památku!!!

Krásné jarní tvoření!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 11.11.2017 /

19. Scrapbookový dýchánek na Nemravce

Scrapbook-paříte? Pojďte si posedět, pokecat a zatvořit si společně se stejně nadšenými "scrap-maniaky".  

/ 11.11.2017 /

Zvonek 3D

Na tomto kurzu získáte nejen nové dovednosti, radost z tvoření, ale také krásnou a originální ozdobu na vánoční stromeček, kterou můžete ozdobit svůj sváteční interiér nebo ji můžete darovat jako křehkou drobnost někomu milému.

/ 11.11.2017 /

Vánoční hvězdy z korálků

Jestli jste milovníkem klasiky nebo hledáte originální vánoční dárek, který určitě potěší, tak si přijďte vyrobit korálkové ozdoby jako z časů vašich babiček.

/ 12.11.2017 /

Vánoční ozdoby z korálků

Máte rádi tradiční české korálkové vánoční ozdoby? Podobné, jaké visely na vánočním stromečku vašich babiček? Chcete si jimi letos ozdobit svůj vánoční stromeček, ale nevíte jak na to? Nebo snad víte, ale tušíte, že v předvánočním shonu vám na jejich výrobu nezbyde čas? Pak právě pro Vás pořádáme kurz výroby vánočních ozdob z korálků, kam můžete přijít a v klidu a příjemné společnosti tvořit.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook