Vánoční tipy - přání a sníh

A vesele pokračujeme v našem mini seriálu o vánočním tvoření. V tomto článku vám předvedeme, jak snadno a rychle vyrobit originální vánoční přání pomocí plastové šablonky s motivem sněhu

Ukážeme vám dvě varianty...

     s texturovací pastou                                                         s gessem 

   

  • Background přání lze vyrobit pomocí texturovací pasty či bílého gessa. Výsledný efekt je lehce jiný a jen na vás záleží, který zvolíte.  Jestli použijete bílé Gesso, motiv sněžení bude více "rozmáznutý" a řekla bych, že také více autentičtější. Gessem můžete zatřít také okraje kartičky. 

   

  • Texturovací pasta vytvoří zase jemnější efekt.

   

   

  • Stromečky vystříhejte jen tak od ruky. Vypadají tak mnohem lépe. 

  • Pak je stačí přilepit na připravený background, doladit dekorační šňůrkou či nějakým textem. A originální "hand-made" vánoční přání je hotové.

Tipy: Já jsem použila pro základ přání kraft přáníčka. Když použijete bílé či krémové základy, smíchejte gesso či pastu např. s barvami, pigmentovými pudry, glitry, embossovacím práškem apod. Uvidíte, že výsledek bude stát za to. Jak smíchat texturovací pastu a embossovací prášek najdete v našem starším článku zde

Pohodové vánoční tvoření!

Kačka Pupi 

PS: Přijďte se za námi podívat na výstavu Kreativita - Hobby podzim 2015 v termínu 27.-29.11.2015 a to na novém místě na Vinohradech v Radiopaláci. Můžete se těšit na mnoho demo ukázek, které se budou točit, jak jinak než kolem vánočního tvoření. Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook