Scrapbookově pro děti

Jako dítě jsem chtěla být už dospělá. Těšila jsem se, že až vyrostu, budu moci dělat věci, které děti nemůžou. A když jsem do té dospělosti došla, kolikrát jsem si za tu dobu říkala, že bych byla zase tuze ráda dítětem. 

Proto všem dětem k jejich dnešnímu svátku přejeme, aby byly co nejdéle dětmi!

Děti navíc do toho našeho scrapbookového světa patří. Většina z nás se začne scrapbookignu věnovat v době, kdy se rodina rozroste o malou ratolest. A jestli máte doma větší dítka, můžete je zapojit i do své tvorby. Jak? Pár tipů od nás.

Obrázek z dřívek

   

   

  • Můžete je nechat v původní barvě dřeva a nebo je děti mohou pomalovat barvami. Nakonec stačí vlepit fotografii, ozdobit písmenky a šňůrkou. Takový dárek se určitě bude líbit nejen kamarádům, ale i babičkám, tetám a všem členům rodiny. 

   

  • Tyto jednoduché obrázky zvládne každé dítko. 

   

Koláž

  • Krásnou koláž s dětmi vyrobíte pomocí washi pásek. Pásky budou sloužit jako maskovací páska. Děti je mohou nalepit různými směry na plátno či karton. 

   

   

  • Když je barva suchá, pásky se opatrně odlepí. Takto připravené pozadí můžou děti použít opět pro nalepení fotek či jako obrázek do svého pokoje. 

   

Přáníčko

  • Během roku je mnoho příležitostí k oslavě. Narozeniny, svátky apod. I děti rády obdarují své kamarády vlastnoručně vyrobeným přáníčkem. Stačí přehnout karton či papír a vyrobit si základ pro přání (či si můžete pořídit již hotové základy přáníček). Poté si šikovné děti mohou vystřihnout vlastní tvar nebo rodiče pomůžou. Třeba srdíčko, které poslouží jako maskovací prvek. 

  • Doma určitě najdete tužku s gumou. Guma má kulatý tvar a s její pomocí děti vyrobí krásné puntíky. Stačí namáčet gumu do inkoustového polštářku a tiskat kolem srdíčka. My jsme si k ruce vzali inkoustový polštářek Adirrondack, který má pěknou hustou konzistenci. 

   

  • Nakonec tvar odstraňte. Puntíky můžete potiskat ještě kolem třeba jako rámeček. Přáníčko mohou děti doplnit nějakým textem či do srdíčka namalovat obrázek. Takové dětské přání udělá radost všem. 

   

Užijte si dětský den!

Kačka Pupi 

PS: A abychom slavili také MY dospěláci, připravili jsme pro vás dopravné ZDARMA od 1. do 4.6.2017. Více informací zde.Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook