Vánoční hvězdičky

Při vánočním zdobení našeho domova si ráda vyrábím vlastní ozdoby. Kromě toho, že to baví mě a i má dítka, tak mám pak hroznou radost, že je to naše vlastní výroba. 

K Vánocům určitě patří bezpochyby hvězdy (pro mě nejen k Vánocům). Hvězdy na tisíce způsobů. A tak jsme si doma nějaké vyrobili. Je to jednoduché a vypadají opravdu parádně.

  • Jednotlivé velikosti poté slepte k sobě. K lepení doporučuji silikonové lepidlo. Ale stejně tak můžete lepit PVA lepidlem nebo Glossy Accents. Skvěle vypadá, když si navrstvíte hvězdy z různých materiálů. 

   

  • Jestli si vyrobíte hvězdičky z vlnité lepenky, nadekórujte je ještě bílým Gessem či bílou akrylovou barvou. Stačí lehce přetřít prstíkem. 

   

  • Jako detail použijte jutový provázek, který svažte na mašličku a opět přilepte silikonových lepidlem. Já jsem ho ještě lehce přetřela gessem

   

  • Pak stačí udělat dírku děrovacími kleštěmi (mě pomáhají nýtovací kleště Crop-A-Dile, se kterými uděláte 2 velikosti dírek) a zavěsit provázek či zlatou nitku. 

  • Z procházky si přineste domů nějakou větvičku do vázy a pověste na ní své ozdoby. 

Z takto vyrobených ozdob můžete vyrobit i dekorační řetěz, který si poté někde pověsíte (horizontálně či vertikálně). Ten náš zdobí poličku v mém kreativním koutku. Hvězdičky můžete přetřít zlatou akrylovou barvou či Radiant gelem. Ozdoby přilepte z druhé strany silikonovým lepidlem na provázek.

Když si vyrobíte velké hvězdy (či jiné tvary) můžete je použít jako dekoraci na dárek, dárkovou tašku či hlavní motiv přání. 

   

Menší ozdoby lze též použít jako jmenovky. Prostě přidejte jen jména. 

A tímto letošním posledním návodem u nás na Nemravce bychom Vám chtěli popřát kouzelné vánoční svátky plné splněných přání a radostných chvil s vašimi nejbližšími!

Děkujeme za stálou přízeň, která nám dělá velikou radost a opravdu moc si jí vážíme!

A věřte, že i v roce 2016 se máte na co těšit. Protože Nemravky na vavřínech neusínají...

Krásné Vánoce!

Katka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 24.04.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook