Barevné razítkování

Razítka, razítka a zase ta razítka. Já osobně si bez nich už své tvoření nedokážu vůbec představit. Navíc to není jen o tom, že namočím razítko a otisknu ho na kus papíru. Je to mnohem víc.... 

S razítky dokážete vytvořit úžasné projekty, pomohou vám je doladit, pozvednou vaše tvoření o další "level". A když k tomu přidáte barevné inkousty......nebudete chtít už přestat....

Textová barevná razítka...

  • Pomocí textových razítek vyrobíte moc pěkné projekty. Pro vytvoření kartičky do Project life jsem použila různá textová razítka - Journaling od Simple Stories, Good Time od Technique Tuesday, Family Stories od Teresa Collins. Na Big Shotu jsem si vyřízla kartičku pomocí šablony Story Card. Pak už jsem jen namáčela razítka do krásně barevných inkoustových polštářků Adirondack. Mají krásně syté a výrazné barvičky. A během chvíle máte originální kartičku hotovou.

   

  • S barevnými textovými razítky můžete vyrobit také originální přání. Já jsem jeho podklad ještě trochu "vyšperkovala". Na Big Shotu jsem si naembossovala hotovou kartičku přání pomocí embossovací kapsy s motivem chevronu.

   

  • Detaily jsem doladila pomocí tenké washi pásky od Amy Tangerine a srdíčka jsem potřela Glossy Accents lepidlem. Po zaschnutí se krásně lesknou.  

   

  • Jedno barevné přání...

O inkoustových polštářcích Adirondack se více dozvíte zde

Backgroundová razítka

  • Už jste objevili backgroundová razítka od IO Stamps? Já jsem využila razítko Circles na tvorbu barevného pozadí. Potřela jsem motivy koleček inkoustovými barvičkami Distress Stain.

   

  • U větších razítek je lepší položit papír na razítko než naopak. Stačí přejet rukou přes celou plochu razítka, aby se motiv dobře otiskl. A background zářící barvami je tu...

  • Nakonec jsem ještě natiskla text "Celebrate now" ze sady razítek Good Time, napatinovala růžovým Distress Stainem a vyrobila další detaily např. závorky najdete v sadě Technique Tuesday Story Card, papír s motivem foťáčků je ze sady Plus One. Více informací o barvičkách Distress Stain najdete také v článku zde

   

  • Barevné letní přání je tu...

Pro razítkování můžete nahlédnout také do našeho staršího článku zde

Razítkujte, tvořte a používejte barvičky...

Krásné barevné léto!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook