Modrý Big Shot - tipy I.

Nová sada Big Shot Starter Kit je opravdu vymazlená! Musíme Sizzix, jakožto výrobce, pochválit, protože součástí setu je mnoho moc pěkných tvarů šablonek. Šablonky mezi sebou můžete různě kombinovat a vrstvit, takže vše je kompatibilní. 

Opravdu se nám set v tomto složení moc líbí... Tady je pár tipů, jak se šablonkami můžete pracovat. 

Součástí starter kitu je několik kovových šablonek a Sizzlits šablonek. Najdete tam několik motivů kytiček, které mezi sebou snadno nakombinujete. Kytičky stačí vyříznout, navrstvit a usadit třeba dekoračním hřebíčkem. Kovové šablonky mají také tu výhodu, že s jejich pomocí vyříznete motiv do prostoru papíru. Na tomto jednoduchém přáníčku jsem použila kovové šablonky kytiček i šablonku Sizzlits s kytičkou. Prostřední kytička má pod sebou ještě průřez. Kytičky doporučujeme přilepovat 3D gelovými kapkami a čtverečky

Mezi kovovými šablonkami dále najdete malé kolečko a srdíčko. Jak už jsem říkala, tyto šablonky mají tu výhodu, že je můžete použít na detail výřezu někde v prostoru projektu. Na tomto přáníčku jsem použila výřez i samotný vyříznutý motiv kolečka a srdíčka. Vše nalepila a doladila razítkem a dekorační šňůrkou

Byl konec školního roku a některým rodičům jejich dítka "roztáhnou svá křídla" a vrhnou se do samostatného života. Toto přáníčko by mohlo posloužit jako přání do toho "dospěláckého života". 

Na výrobě přání jsem použila Bigz šablonu, která je součástí setu a to motiv motýlka. Šablona Bigz obsahuje několik motivů. Motiv motýlka se dá skvěle kombinovat se šablonkou Sizzlits motýlek. Stačí vyříznout a navrstvit. Motýlky jsem také použila do vnitřní části přáníčka, která je vytvořena ve tvaru 3D. Text jsem vyrobila pomocí razítek strojové abecedy a doladila razítky ze setů holčiček Gorjussek a Around the edge

   

Big Shot Starter Kit v modrém provedení se prostě povedl. Jakmile si ho pořídíte, určitě propadnete také jeho kouzlu...jako už tisíce z nás...

Krásné tvořivé barevné léto!

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

/ 20.04.2018 /

Hollow Barrel Beads

Lehoulinké jako vánek a zajímavě vyřezávané… to jsou Barrel Beads od Jany Roberts Benzon, které nám předvede na jednodenním workshopu. Jana deklaruje, že tento kurz představuje novou metodu vyrábění dutých korálků a zvládnou ji začátečníci. Takže opět geniálně jednoduchá technika. Pohrajete si s designem vyřezávání a barvičkami a odnesete si tuto parádu na Vašich krčcích.     

/ 21. – 22.04.2018 /

Strata + Nature Walk

Na četná přání, smutné oči a prostě, proto, že Jana je úžasná, pro nás vyrobila speciální kombinaci workshopů Strata a Nature Walk. Naučíte se tu tolik, že vám houbičky budou v hlavě běhat ještě poté, co po workshopu ulehnete do postýlek a zavřete oči… :o)    

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook