vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Co se třpytí...

Dalším tématem naší celoroční soutěže "Kreativní 2013 s Nemravkou" je téma "Co se třpytí". Při scrapbookingu můžete využít spoustu materiálu a pomůcek, které vám pomůžou třpytivý detail vytvořit. 

Zde je malá ukázka, co vše lze použít při vašem tvoření....

Pigmentové pudry

Třpytivý design za použití pigmentových pudrů - o používání pudrů se více dozvíte v tomto článku

   

Glitrová lepidla

Třpytivý design za použití glittrových lepidel. Pomocí těchto lepidel můžete vytvořit zajímavé třpytivé detaily. Nanášejte je "jen tak" nebo použijte různé druhy šablon a vytvořte s nimi zajímavé prvky. Jednoduše obkreslete či vyplňte motiv šablony glitrovým lepidlem. Také si snadno vytvoříte řetízkový prvek. Glittrovými lepidly můžete ozdobit okraje kytiček, srdíček, knoflíčků či jiného dekoračního materiálu

   

Glitry

Třpytivý design za použití glitrů. Glittry je nutné nanášet do nějakého lepidla. Můžete použít buď speciální lepidla na glittry, nebo lepidlo Glossy Accents. Vytvoříte si zajímavé pozadí či jen detail. Pár tipů

  • Natřete lepidlo Glossy Accents jen tak prstem po projektu a posypte glitry. Vytvoříte si tak originální background. 

  • Použijte razítko - naneste si lepidlo někam na kousek papíru, lehce rozmažte prstem a otiskněte v něm razítko. Poté ihned razítkujte a posypte glitry. Razítko doporučuji rychle otřít vlhkým ubrouskem, aby lepidlo nestačilo na razítku zaschnout. Na druhém obrázku je detailně vidět, co se stane, když namočíte razítko málo. Motiv nebude dobře vidět. 

   

  • Použijte glitry na malé detaily - namočte v lepidle kytičku, srdíčko či písmenko a posypte glitry. Nechte zaschnout a použijte jako detail na váš projekt.

Mikroperličky

Skvělým dekoračním materiálem jsou dekorační mikroperličky. Mikroperličky můžete nasypat do malého množství lepidla Glossy Accents nebo je zalít pryskyřicí či Magic Glosem. Více o použití Magic Glosu najdete v tomto článku

Pomocí lepidla Glossy Accents a mikroperliček si můžete vyrobit vlastní epoxidové knoflíčky či jiné dekorace. Pomocí raznice si vyřízněte motiv (kolečko, srdíčko). U knoflíčků si udělejte děrovacími kleštěmi dvě dírky. Naneste lepidlo Glossy Acccent a posypte mikroperličkami. Nechte důkladně uschnout (cca 30 - 45 minut v závislosti na síle vrstvy). A máte originální dekoraci, která vám ladí k projektu. 

   

Třpytivý dekorační materiál

Třpytivý design vytvoříte také za použití dekoračních materiálů jako např. stužky, perličky, kamínky, samolepky, skleněné kabošonky apod. 

   

Uvidíte, že pomocí třpytivých pomocníků vytvoříte originální projekty!

Pěkné tvoření! 



Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.