Obyčejná zátka nebo originální dekorace?

Řeknete si: "Obyčejná korunková zátka". Ale já si řeknu: "Úžasná originální dekorace, kterou použijete téměř na jakýkoliv projekt". Snadno s ní ozdobíte ručně vyrobenou krabičku, přáníčko, SB stránku, nebo ji můžete použít jako ozdobu do vašeho albumu, na visačku či jako trochu extravagantní šperk. Použití je téměř nekonečné.......

Malá ukázka.....

Ze zátky vyrobíte snadno a rychle originální dekoraci či kytičku na váš scrapbookový projekt a to pomocí mazlika mašinky Big shot. Stačí ji jen "rozjet".

  • Vložte zátku mezi dvě akrylové vyřezávací desky (sendvič tvoří univerzální deska a dvě akrylové desky) a zatočte kličkou. Zátka se tlakem válců "zploští".

   

   

Takto ozdobenou ji přilepte nejlépe gelovými kapkami či čtverečky. Můžete použít také tavnou lepící pistoli. 

   

Perfektní detail vytvoříte, když si vystřihnete (vyříznete) malou fotku, kterou vložíte do zátky. Opět použijete jako dekoraci na jakýkoliv projekt či velmi extravagantní medailonek 

Povrch zátky můžete upravovat pomocí Dabber akrylových barviček či alkoholových patin. Vytvoříte tak např. Vintage effekt či si ji doladíte k "obrazu svému". Zátky se hodí na jakýkoliv steampunkový projekt. 

Zátka se dá použít také na výrobu šperků. Pomocí kleštiček ji můžete upravit do různých tvarů či ji provrtat aku šroubovákem. Lze ji snadno přinýtkovat pomocí Crop-A-Dile nýtovacích kleští. Využijete ji ke zdobení různých domácích dekorací jako např. svícnů, stojánků, obrázků, cedulek apod.. Originalitě se prostě meze nekladou. 

Spoustu ukázek a inspirace najdete zde:

http://www.pinterest.com/search/pins/?q=bottle%20cap%20ideas&rs=ac&len=10

Vyzkoušejte a uvidíte, že si najde místo i ve vašem tvoření.

Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook