Padá vločka...

Už se chystáte na Vánoce? Vyrábíte si vlastní přáníčka, visačky či jiné dekorace? My ano a při tvorbě vánočních projektů si k ruce vždy bereme našeho mazlika aneb mašinku Big Shot.

Efektním materiálem při výrobě přáníček či visaček jsou ColorCore papíry, které v kombinaci s embossovacími kapsami vyrobí krásné detaily...

  • Když jsme u té vánoční tématiky, tak jsem pro výrobu visačky použila embossovací kapsu vloček. Aby se mi motiv správně naembossoval, je důležité si pohlídat správnou stranu ColorCore papíru. Do embossovací kapsy se vždy vkládá hrubou stranou nahoru. 

   

  • Aby motiv vloček lépe vyniknul, osmirkovala jsem embossované části. ColorCore papíry jsou papíry s odlišně zbarveným jádrem. A tím díky použití smirkového papíru motiv krásně vynikne. Každá barva papíru má jinak barevné jádro. Visačku jsem si vyřízla na Big Shotu. Nakonec jen zavázat šňůrku či stužku a doplnit jméno, přání či jakýkoliv text. Já jsem natiskla text cling razítkem "Veselé Vánoce" a okraje opatinovala zlatým Dabberem. 

   

A Big Shot podruhé...nyní magnetické šablonky Mover & Shapers vločky v akci...

  • Samostatné šablonky (magnetické, kovové apod.) vám pomůžou vyrobit zajímavé projekty za použití obou výřezů. Já jsem použila již hotovou kartičku na přáníčko, kousek smetanového fotokartonu a šablony vloček. Vyměřila jsem si prostředek, abych věděla, kam přesně šablonky vloček vyříznout. K vyřezávání magnetických šablonek je potřeba magnetická vyřezávací podložka.

   

  • Motiv vloček jsem vyřízla pomocí Big Shotu pod sebe do středu kartičky. Výřezy vloček jsem nabarvila zlatým Dabberem. Když budete jen ťupkat vyrobíte efektní strukturu na jejich povrchu. 

   

  • Pak jsem své přání jednoduše navrstvila. Na základ přáníčka jsem nalepila přírodní vlnitou lepenku a žlutý scrapbookový papír. Okraje průřezu vloček ve fotokartonu jsem napatinovala zlatým Dabberem. Samotné vločky jsem přilepila gelovými kapkami a umístila je kousek vedle průřezu. Středy jsem ozdobila samolepícími perličkami. Důležitou roli téměř ve všech projektech hrají detaily, takže text napsaný na psacím stroji, krajka či zlaté glitry mi pomohli přáníčko dotáhnout...

   

Ať vám jde vánoční tvoření pěkně od ruky...

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 22.11.2017 /

A JE TU ZNOVA – PŘECE SPIRÁLA!

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s oblíbeným tématem spirály ve dvou nových provedeních.

/ 28.11.2017 /

BUNCH náušnice

Čtyřhodinový kurz tvorby z polymerové hmoty s lektorkou Evou Haškovou s tématem „Bunch“ náušnic.

/ 29.11.2017 /

Vánoční SCRAPBOOKING

Vánoce se kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas se alespoň trochu připravit. Pojďte si s námi vánočně scrapbookově zatvořit. Vyrobíte si přáníčka, krabičky, visačky, adventní mini album či jiné mini album jako dárek. 

/ 03.12.2017 /

Skládané korále a spirálkový náramek / náhrdelník

Dopoledne budeme pomocí mé autorské techniky vyrábět spirálky, ze kterých pak může vzniknout náhrdelník nebo náramek (rychlíci zvládnou oboje) a jistě zbyde i na naušnice. Odpoledne pak vytvoříme skládané korále, ke kterým mě inspirovala skvělá origami/polymerová umělkyně Izabela Nowak.  

/ 27.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.

/ 28.01.2018 /

Kurz Ebru - textil

Techniku malby na vodní hladině jsem studovala v Istanbulu v atelieru Feride Dayanc a Nesime Kantar. Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem zde získala. V dnešní době má tato technika mnoho podob a vy se s ní můžete seznámit na tomto kurzu Ebru - textil.  

... celý kalendář zde

Kontakty

 

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook