vše o tvoření s ke tvoření... kreativní pomůcky a materiál, kurzyod roku 2009

Kontakty

Petra Nemravová

Nemravka.cz - provozovna

Nemravka.cz
(areál Autocentra Vojkov)
K nemocnici 50
251 62 Tehovec-Vojkov
Přečtěte si, jak se k nám dostanete.

e-mail: info@nemravka.cz
+420 602 479 542

Provozní doba:
po 8.30 – 14.00

čt 8.30 –  14.00 

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ OBJEDNÁVEK A NÁKUP U NÁS PO DOMLUVĚ. VOLEJTE, PIŠTE NA NÍŽE UVEDENÉ KONTAKTY.

Informace o objednávkách
objednavky@nemravka.cz
+420 602 479 542

Obecné informace
info@nemravka.cz

Informace ostatní
petra@nemravka.cz

Padá vločka...

Už se chystáte na Vánoce? Vyrábíte si vlastní přáníčka, visačky či jiné dekorace? My ano a při tvorbě vánočních projektů si k ruce vždy bereme našeho mazlika aneb mašinku Big Shot.

Efektním materiálem při výrobě přáníček či visaček jsou ColorCore papíry, které v kombinaci s embossovacími kapsami vyrobí krásné detaily...

  • Když jsme u té vánoční tématiky, tak jsem pro výrobu visačky použila embossovací kapsu vloček. Aby se mi motiv správně naembossoval, je důležité si pohlídat správnou stranu ColorCore papíru. Do embossovací kapsy se vždy vkládá hrubou stranou nahoru. 

   

  • Aby motiv vloček lépe vyniknul, osmirkovala jsem embossované části. ColorCore papíry jsou papíry s odlišně zbarveným jádrem. A tím díky použití smirkového papíru motiv krásně vynikne. Každá barva papíru má jinak barevné jádro. Visačku jsem si vyřízla na Big Shotu. Nakonec jen zavázat šňůrku či stužku a doplnit jméno, přání či jakýkoliv text. Já jsem natiskla text cling razítkem "Veselé Vánoce" a okraje opatinovala zlatým Dabberem. 

   

A Big Shot podruhé...nyní magnetické šablonky Mover & Shapers vločky v akci...

  • Samostatné šablonky (magnetické, kovové apod.) vám pomůžou vyrobit zajímavé projekty za použití obou výřezů. Já jsem použila již hotovou kartičku na přáníčko, kousek smetanového fotokartonu a šablony vloček. Vyměřila jsem si prostředek, abych věděla, kam přesně šablonky vloček vyříznout. K vyřezávání magnetických šablonek je potřeba magnetická vyřezávací podložka.

   

  • Motiv vloček jsem vyřízla pomocí Big Shotu pod sebe do středu kartičky. Výřezy vloček jsem nabarvila zlatým Dabberem. Když budete jen ťupkat vyrobíte efektní strukturu na jejich povrchu. 

   

  • Pak jsem své přání jednoduše navrstvila. Na základ přáníčka jsem nalepila přírodní vlnitou lepenku a žlutý scrapbookový papír. Okraje průřezu vloček ve fotokartonu jsem napatinovala zlatým Dabberem. Samotné vločky jsem přilepila gelovými kapkami a umístila je kousek vedle průřezu. Středy jsem ozdobila samolepícími perličkami. Důležitou roli téměř ve všech projektech hrají detaily, takže text napsaný na psacím stroji, krajka či zlaté glitry mi pomohli přáníčko dotáhnout...

   

Ať vám jde vánoční tvoření pěkně od ruky...

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Kontaktní formulář
   
   
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.