Padá vločka...

Už se chystáte na Vánoce? Vyrábíte si vlastní přáníčka, visačky či jiné dekorace? My ano a při tvorbě vánočních projektů si k ruce vždy bereme našeho mazlika aneb mašinku Big Shot.

Efektním materiálem při výrobě přáníček či visaček jsou ColorCore papíry, které v kombinaci s embossovacími kapsami vyrobí krásné detaily...

  • Když jsme u té vánoční tématiky, tak jsem pro výrobu visačky použila embossovací kapsu vloček. Aby se mi motiv správně naembossoval, je důležité si pohlídat správnou stranu ColorCore papíru. Do embossovací kapsy se vždy vkládá hrubou stranou nahoru. 

   

  • Aby motiv vloček lépe vyniknul, osmirkovala jsem embossované části. ColorCore papíry jsou papíry s odlišně zbarveným jádrem. A tím díky použití smirkového papíru motiv krásně vynikne. Každá barva papíru má jinak barevné jádro. Visačku jsem si vyřízla na Big Shotu. Nakonec jen zavázat šňůrku či stužku a doplnit jméno, přání či jakýkoliv text. Já jsem natiskla text cling razítkem "Veselé Vánoce" a okraje opatinovala zlatým Dabberem. 

   

A Big Shot podruhé...nyní magnetické šablonky Mover & Shapers vločky v akci...

  • Samostatné šablonky (magnetické, kovové apod.) vám pomůžou vyrobit zajímavé projekty za použití obou výřezů. Já jsem použila již hotovou kartičku na přáníčko, kousek smetanového fotokartonu a šablony vloček. Vyměřila jsem si prostředek, abych věděla, kam přesně šablonky vloček vyříznout. K vyřezávání magnetických šablonek je potřeba magnetická vyřezávací podložka.

   

  • Motiv vloček jsem vyřízla pomocí Big Shotu pod sebe do středu kartičky. Výřezy vloček jsem nabarvila zlatým Dabberem. Když budete jen ťupkat vyrobíte efektní strukturu na jejich povrchu. 

   

  • Pak jsem své přání jednoduše navrstvila. Na základ přáníčka jsem nalepila přírodní vlnitou lepenku a žlutý scrapbookový papír. Okraje průřezu vloček ve fotokartonu jsem napatinovala zlatým Dabberem. Samotné vločky jsem přilepila gelovými kapkami a umístila je kousek vedle průřezu. Středy jsem ozdobila samolepícími perličkami. Důležitou roli téměř ve všech projektech hrají detaily, takže text napsaný na psacím stroji, krajka či zlaté glitry mi pomohli přáníčko dotáhnout...

   

Ať vám jde vánoční tvoření pěkně od ruky...

Kačka Pupi Vložit nový příspěvek  |  Zobrazit vše  |  Sbalit vše

Odběr novinek

Kalendář

/ 15.05.2018 /

Kurz výroby šperku s cínovaným komponentem

Seznámíte se s technikou výroby originálního šperku, kde propojíte techniku popraskaného efektu na polymerech a cínování neboli měkké pájení a patinování cínu s lektorkou Janou Svobodovou!

/ 15. – 16.09.2018 /

Transforming Clay and Decollage / Christine Dumont

Jak docílit lehkosti, průhlednosti a různých vzorů na polymerových hmotách nás v září na dvoudenním workhsopu naučí úžasná Christine Dumont , která vyniká osobitým - uměleckým i technickým přístupem k umění práce s polymerovou hmotou.

... celý kalendář zde

Kontakty

Nemravka.cz
e-mail: info@nemravka.cz
+420 734 742 604

Přijďte si k nám nakoupit

nebo vyzvednout své objednávky.

Provozní doba:

po, st a pá 8 - 14

Jiné dny dle předchozí domluvy:

objednavky@nemravka.cz

+420 734 742 604

PROVOZOVNA:

nemravka.cz

(areál Autocentra Vojkov)

K nemocnici 50

251 62 Tehovec-Vojkov

Jak se k nám dostanete,

najdete zde

Osobní odběry svých

objednávek si můžete vyzvednout 

také na Blanické 6, Praha2

Více info zde

 

Obecné informace:

info@nemravka.cz

Velkoobchod:

velkoobchod@nemravka.cz

Informace o scrapbookingu:

scrapbooking@nemravka.cz

facebook